ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Finmark

Finansines konsultacijas įmonėms teikiantis prekės ženklas. Padeda pasiruošti jūsų verslo finansavimui, kitaip tariant paruošia dokumentus taip, kad jūs finansavimą gautumėte užtikrintai.

Šiam prekės ženklui kūrėme pavadinimą ir vizualinį identitetą.

Terra NT

Išskirtinė dviejų moterų valdoma nekilnojamojo turto agentūra. Mūsų užduotis buvo sukurti pavadinimą ir vizualinį identitetą, kuris perteiktų išskirtines šios agentūros savybes - sąžiningumu pagrįstas tarpusavio bendradarbiavimas su kiekvienu klientu.

Turėjome tikslą sukurti "boutique" stilių šiai nekilnojamojo turto agentūrai.

Autokraitis

Kuomet į mus kreipėsi įmonės Autokraitis savininkas, pagrindinė užduotis buvo kardinaliai nekeičiant spalvinio identiteto sukurti naują modernų logotipą, kuris atspindėtų įmonės veiklos sritį - tai išmanūs sprendimai automobiliams.

BeFirst Digital

Tai skaitmeninės rinkodaros agentūra, kuris specializuojasi užklausų generavimo kampanijose. Tikslas buvo sukurti naują spalvinį identitetą ir sukurti modernų logotipą, kuris atspindėtų pagrindinę įmonės filosofiją - siekį, kad klientai būtų sėkmingi. Taip sukūrėme ne tik logotipą, bet ir pagrindinį šūkį.

Avalon Group

Tai nekilnojamojo turto investicijų valdymo grupė, kurios pagrindinė veikla - investicijos į nekilnojamąjį turtą Kipre. Klientė kėlė pagrindinį tikslą, sukurti matomą ir išsiskiriantį logotipą bei visą vizualinį identitetą. Prabangus, patikimas ir solidus - tokia buvo užduotis.

ZIN Crafted Furniture

Šiuo atveju nestandartinių baldų gamybos įmonei kūrėme tarptautinį prekės ženklą, pavadinimą, strategiją vystymui UK rinkoje ir vizualinį identitetą. Prekės ženklo pavadinimo raidės simbolizuoja pirmąsias šeimos narių vardo raides.

Indrė Lior

Ypatingas projektas, ypatingai kūrėjai. Indrė turėjo savo prekės ženklą, bet formavo užduotį sukurti jai profesionalų jos vardo prekės ženklą, kuris atspindėtų kuriamų rūbų kokybę, detalumą. Pakoregavome pavadinimą ir sukūrėme vizualinį identitetą, prekės ženklo pozicionavimą ir sudarėme vystymo veiksmų planą.

Instagram feed

@nomeda_branding