Apie mane

Esu Nomeda, jau daugiau nei 15 metų dirbu produktų ir prekinių ženklų vystymo srityje.

Mano įvairiapusė patirtis produktų pirkimuose, pardavimuose, prekinių ženklų kūrime ir rinkodaroje suformavo nemažą žinių bagažą, kuriuo šiandien esu pasiruošusi pasidalinti su jumis.

Kurdama visuomet stengiuosi sujungti verslumą ir kūrybą. Kiekvienas produktas yra kuriamas tam, kad padėtų įmonės rezultatams augti.

Mano misija - padėti jums kurti profesionaliai ir lengvai.

"Darbo patirtis komercijoje ir kūryboje leidžia kurti sprendimus paremtus ne teorija, o praktika, kurios tikslas padėti įmonėms augti," - Nomeda

Bendradarbiavimo principai

Atvirumas

Nuo Jūsų atvirumo pateikiant užklausą ir pildant užduoties klausimyną priklauso galutinis projekto rezultatas, todėl labai svarbu nuoširdžiai dalintis visomis kilusiomis mintimis ir idėjomis.

Pasitikėjimas

Patikint produktų kūrimą išoriniam partneriui, svarbu pasitikėti jo kompetencija ir kiekvieną abejonę keliantį niuansą išdiskutuoti.

Bendradarbiavimas

Kiekviename etape bendradarbiauti. Jei projekto eigoje darome pakeitimus iš karto apie tai atvirai kalbėti. Man svarbu, kad kiekvienas klientas gautų maksimaliai gerą rezultatą ir didžiuotųsi atliktu bendru darbu.

Įsiklausymas

Abipusis girdėjimas, įsiklausymas ir poreikio supratimas yra būtina sąlyga sėkmingam bendradarbiavimui. Esu pasiruošusi išgirsti Jus.

Prekės ženklas yra kelias

Tai ilgas ir nuoseklus darbas, kuris prasideda gimus idėjai kurti produktą ar paslaugą. Gera žinia, kad šis kelias yra be galo įdomus, vingiuotas, bet einant juo nuosekliai ir dirbant kasdien pasiekiamas tikslas - STIPRUS IR VERTINGAS PREKĖS ŽENKLAS.